Haber Detayı
21 Haziran 2021 - Pazartesi 15:55
 
Veysel Yelboğa Güven Tazeledi
Adıyaman'ın Kahta ilçesinde Kahta Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Veysel Yelboğa güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.
- Haberi
Veysel Yelboğa Güven Tazeledi

Kahta Belediye Konferans Salonunda  Kahta Küçük Sanayi Sitesi Olağan Kongresi divan heyetinin belirlenmesiyle başladı.

Yapılan konuşmalardan sonra  kongrede, bilanço ve  gelir tablosu okunarak oy birliği ile kabul edildi. Tek listenin oylandığı olağan genel kurulda mevcut Başkan Veysel Yelboğa ve yönetim kurulu listesi oy birliği ile kabul edildi.  

Başkan Yelboğa,  kendilerine bu görevi tekrar  layık gören herkese  teşekkür ederek, görevi aldıkları gün gün ki aşk ile  çalışmaya  devam ettiklerini,  Küçük Sanayi Sitenin Belediye  sınırlarına alınmasıyla  daha çok hizmet  almanın yolunun açıldığını,  yapım aşamasında  olan 36 iş yerinin bitirilmesi ile iş yeri  sayısının 186 olacağını belirtti.

Başkan Veysel Yelboğa, Küçük Sanayi  Sitesinin en temel  unsurunun huzur ve güven  olduğunu, bu güne kadar  burada  hiç bir  olumsuz  hadisenin yaşanmamasının  kendilerini  çok mutlu ettiğini, çevre  düzenlemesi konusunda  eksiklerin em kısa sürede bitirileceğini kaydetti.

Yelboğa, tüm bu gelişmelerin ekip işi olduğunu, dünden  bu güne emeği  geçen herkese teşekkür  etti. PHA

Kaynak: (PHA) - Perre Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Veysel, Yelboğa, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı