Haber Detayı
01 Eylül 2021 - Çarşamba 21:41
 
Toprak’tan Fişleme Rezaleti Açıklaması: ORHAN USLU DOĞRULARI SÖYLEMİYOR
BİZİM İŞİMİZ GÜCÜMÜZ GENÇLİK!
- Haberi
Toprak’tan Fişleme Rezaleti Açıklaması: ORHAN USLU DOĞRULARI SÖYLEMİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) eski Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak yaptığı açıklamada; Vakfımızın ve ismimin geçtiği ve olduğu iddia elin konu tamamıyla kurgu ve asla doğru değildir.” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) eski Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak “Fetö’cü Taktiği Fişleme: Adıyaman Üniversitesinde Fişleme Rezaleti” haberi sonrası gazetemize açıklama yaptı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) eski Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak yaptığı açıklamada;” Üniversiteler ilimin, bilimin yuvalarıdır. Fişleme muhabbetleri eski Türkiye’de kalmıştır ve bu tarz ahlakı ayaklarımızın altına aldık. Hamdolsun bizler vakıf çalışmalarınızı çok rahat bir şekilde yürüttüğümüz üniversitemizin ve bizlerin karşı karşıya getirilmek istenmesini anlayamıyoruz. Rektör hocamızla da hiçbir problemimiz bulunmamakta ve kavi bir birlikteliğimiz var. İsmimizi geçiren Orhan uslu ile hiçbir şekilde bu tarz bir muhabbetimiz olmamıştır olamaz da. Biz insanlarının ırkına, mezhebine, bölgesine değil; insanlığına ve vatana millete olan hizmetine bakarız. Kimin ne sıkıntısı varsa bizim dışımızda hesaplaşsınlar.” dedi. Bu konun takipçisi olduklarını ve iftirayı şiddet ve nefretle kınadığını dile getirdiler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.HABER MERKEZİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toprak’tan, Fişleme, Rezaleti, Açıklaması:, ORHAN, USLU, DOĞRULARI, SÖYLEMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı