Haber Detayı
29 Mart 2021 - Pazartesi 09:54
 
ÖZDEMİR AİLESİ YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR:
Baba Özdemir İçin Yarın Geç Olabilir
SAĞLIK Haberi
ÖZDEMİR AİLESİ YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR:

Adıyaman’ın Yeni Sanayi Mahallesinde yaşayan Abdullah Özdemir, karaciğer yetmezliğinden ötürü gördüğü tedavinin devam edebilmesi adına yetkililerden yardım bekliyor.

Yaklaşık 15 ay önce karaciğer yetmezliği hastalığına yakalandığını dile getirirken maddi imkanlarının kendisi ve ailesine yetmediğini tedavisine devam edebilmesi için desteğe ihtiyacı olduğunu kaydetti.

Abdullah Özdemir, yaptığı açıklamada ayrıca 3 çocuğunun öğrenci olduğunu vurgulayarak; “Karaciğer hastasıyım. 14-15 aydır bu hastalıkla uğraşıyorum. Şu anda tedavi görüyorum. Nakil olmam gerekiyor. Maddi durumum, artık çalışamadığım için, eşimin kalp hastası olması, 3 çocuğumun öğrenci olması beni çok zor duruma soktu. Yani gidiş gelişlerde, ilaç parasında baya bir zor durumdayım. Devlet büyüklerimizden Allah rızası için yardım talep ediyoruz.”

Abdullah Özdemir’in eşi Gönül Özdemir ise, kendisinin kalp kapakçığı rahatsızlığı olduğunu çocuk bakıcısı olarak çalıştığını, buna rağmen tedavi masraflarını karşılayamadığını dile getirdi; “Eşim rahatsızlığından dolayı çalışamıyor. Ben gidip çocuk bakıyorum. Yetiştiremiyoruz. 3 tane öğrencimiz var. Yardımları bekliyoruz inşallah. Karaciğer yetmezliği olduğu için ve nakil gerektiği içinde birileri yardımcı olsa. Bende kalp hastasıyım. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.”HABER MERKEZİ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZDEMİR, AİLESİ, YETKİLİLERDEN, YARDIM, BEKLİYOR:,
Yorumlar
Haber Yazılımı