Haber Detayı
24 Mart 2021 - Çarşamba 10:40
 
ÇELİK’TEN PRİM AÇIKLAMSI
Adıyamanlı Aziz Çelik Adıyaman 1954 Spor Kulübü tarafından yapılan açıklama sonrası yaşananlara ilişkin bir mesaj yayınladı.
SPOR Haberi
ÇELİK’TEN PRİM AÇIKLAMSI

Geçtiğimiz günlerde Adıyaman 1954 Spor'un 3 gol atması halinde 100 bin TL prim vereceğini söyleyen Mehmet Aziz Çelik ve takımın evinde Modafen'i 4-1'lik skorla mağlup etmesi sonrası açıklama yapan Adıyaman 1954 Spor Kulübü ve Şehr-i Yaman taraftar grubunun prim verilmediğini açıklaması üzerine Mehmet Aziz Çelik konuya ilişkin bir açıklama yayınladı.

Aziz Çelik cevabında; "Adıyaman 1954 Spor Kulübü resmi sayfasının ve Şehr-i Yaman Grubu sayfasının yapmış olduğu paylaşımı üzülerek ve hayretler içerisinde okuduk. Gayemiz tabi ki Adıyaman 1954 Spor Kulübü’nün başarısı. Şimdiye kadar birçok yerel amatör ve profesyonel kulübe maddi ve manevi destek verdiğimiz aşikardır. İlgili açıklamaya karşı gerekli cevabımız bu hafta içerisindeki kritik iç saha maçımızdan sonra tüm gerçekleriyle 'takımın moral ve motivasyon açısından olumsuz etkilenmemesi adına' yapılacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇELİK’TEN, PRİM, AÇIKLAMSI,
Yorumlar
Haber Yazılımı