Haber Detayı
27 Ağustos 2021 - Cuma 16:34
 
Alkayış: 20 yıllık AK icraatları broşürlerle halkımıza anlatacağız
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, “AK Partimizin 20 yılda Merkez ilçemizde yaptığı icraatları anlatan 35 bin broşürü ilçemizin her yanına ulaştıracağız.” dedi.
SİYASET Haberi
Alkayış: 20 yıllık AK icraatları broşürlerle halkımıza anlatacağız

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti’nin 20 yılda yaptığı hizmetleri hazırladıkları 35 bin broşür ile halka anlatacaklarını söyledi.

Başkan Alkayış bu kapsamda AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve İl Başkanı Mehmet Dağtekin'in katılımı ile ilk olarak ile Buğdaycılar Sitesi, Çimentocular Sitesi, Oto Galericiler Sitesi ve Küçük Sanayi sitesi esnafına dağıtarak çalışmalara başladıklarını belirtti; “İl Başkanım Mehmet Dağtekin’in talimatları ile AK Partimizin 20 yılda Merkez ilçemizde yaptığı icraatları anlatan 35 bin broşürü ilçemizin her yanına ulaştıracağız. Broşürlerimizi bugün AK Parti Adıyaman Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat ve İl Başkanımız Mehmet Dağtekin'in iştiraki ile Buğdaycılar Sitesi, Çimentocular Sitesi, Oto Galericiler Sitesi ve Küçük Sanayi sitesi esnaflarımıza dağıtarak çalışmanın startını vermiş olduk. Bu çalışma yapılırken il genel meclisimizin köylerimizde yaptığı hizmetler, belediyemizin şehir merkezinde yaptığı hizmetler ve hükümetimizin yaptığı hizmetler de kayıt altına alınmış oldu.”

33 Mahallemiz ile 135 Köyümüzde Yaşayan Tüm Hemşerilerimize Ulaştırılacak

Alkayış açıklamasının devamında; “Broşür, merkez ilçe sınırları içerisinde bulunan 33 Mahallemiz ile 135 köyümüzde yaşayan tüm hemşerilerimize ulaştırılacak inşallah. Bu broşürlerimiz esnafından, çiftçisine, emeklisinden, İşçisine halkımızın tüm kesimlerine, sivil toplum örgüt temsilcilerine ve basınımıza kavuşturulacak. Broşür hazırlanırken AK Parti’mizin 2001 tarihinden günümüze kadar yaptığı eserleri kısaca hatırlatacak bir anlayış içerisinde olundu. Tabi ki hükümetimizin yaptığı tüm hizmetleri broşüre sığdırmak mümkün değil. Bu nedenle belli seviyedeki hizmetleri halkımızın bilgisine sunmak istedik. Bu çalışma yapılırken AK Partimizin 20 yılda ne kadar büyük hizmetlere imza attığını bir daha gördük. Memleketimiz de hem Merkezi hizmetlerin hem de yerel hizmetlerin memleketimizin çehresini değiştirdiği ve memleketimizin atılım yaşadığı yapılan eserler ile sabittir. Hizmet siyasetinin adresi olan AK Partimiz inşallah halkımızın devam eden desteği ve teveccühü ile icraatlarına devam edecek. Merkez ilçemizdeki her bir hanenin kapısını çalarak partimizin yaptığı hizmetleri anlatacağız. Bu çalışmanın asıl mimari İl Başkanımız Mehmet Dağtekin'e ve broşürün hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Haber:S.Sinan ALKAYIŞ

Kaynak: Editör: SABRİ SİNAN ALKAYIŞ
Etiketler: Alkayış:, 20, yıllık, AK, icraatları, broşürlerle, halkımıza, anlatacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı