Haber Detayı
03 Eylül 2021 - Cuma 10:40
 
AK Parti Milletvekili Aydın: Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ve içeriğinde yatırımları anlatan el broşürlerini vatandaşlara dağıtan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız” dedi.
SİYASET Haberi
AK Parti Milletvekili Aydın: Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız

Gölebatmaz Caddesinde gerçekleşen ziyarete AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Kaygusuz, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve partililer katıldı.

Ziyaret sırasında vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Ahmet Aydın, “Adıyaman’da yapılan yatırımları başlık halinde hazırlanmış olan broşürleri vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Esnaflarımızın talep ve sorunlarını dinliyoruz. Bütün mahalle temsilcilerimiz ve partililerimizle birlikte yapılan yatırımları vatandaşlarımıza tek anlatıyoruz. Bundan sonrada ilimizin kalkınması ve gelişmesi noktasında yatırımlarımız devam edeceğiz. Emeği geçen  partililerimize teşekkür ederim” dedi.PHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Milletvekili, Aydın:, Adıyaman’da, daha, güzel, yatırımlar, yapacağız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı