Haber Detayı
04 Ocak 2021 - Pazartesi 17:22
 
Parklarda Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Adıyaman Belediyesi tarafından mahalle aralarındaki parklarda bakım, onarım ve düzenleme çalışması tüm hızıyla devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Parklarda Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipleri, şehir merkezindeki birçok mahallede bulunan parkta bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Kayalık Mahallesinde iki park ile Bahçelievler, Karapınar ve Alitaşı mahallelerindeki parklarda sürdürülen yenileme çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer, parkların yeni sezonda yepyeni haliyle hizmet vereceğini dile getirdi.

Yetkililer, çalışmaların il merkezinde bulunan tüm parklarda sürdürüleceğini de sözlerine ekleyerek şunları söyledi: “Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak mevsim şartlarına uygun olarak parklarımızda bakım, onarım, çimlendirme ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda beş mahalle parkımızın yıpranan parke taşlarını ve oyun gruplarını yenileyip, budama ve bakım işlemlerini gerçekleştirdik. İnşallah kısa süre içerisinde bu çalışmalarımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine açacağız.” Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Parklarda, Yenileme, Çalışmaları, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı