Haber Detayı
30 Kasım 2020 - Pazartesi 16:26
 
Kapusuz Hatları Karıştırdı, Soru Soran Kişiye Patladı
Türkiye Futbol Federasyonu Misli.com 3. Lig’de mücadele eden şehrin takımlarından Erol Kapusuz, maç sonrası yaptığı açıklamalar ile bir kez daha hedefinin ne olduğunu gösterdi.
SPOR Haberi
Kapusuz Hatları Karıştırdı, Soru Soran Kişiye Patladı

Türkiye Futbol Federasyonu Misli.com 3. Lig’de mücadele eden Erol Kapusuz, Muğlaspor beraberliği sonrası yaptığı açıklamada oyunu beğendiğini söyleyerek takımın hedeflerinin son sıralara oynamak olduğunu ortaya koydu.

 Erol Kapusuz, geçen hafta yine deplasmanda şampiyonluk yarışı veren Aksaray 68 Spor’u yenerken liderliğe yükselmişti. Ancak Erol Kapusuz, açıklama ile ligin son sıralarında bulunan Muğlaspor maçında oynanan oyunun daha iyi olduğunu ileri sürerken, takımı bir kez daha küçük düşürmüştür. Takımın geçen hafta ligin ilk günden beri başa oynayan takımı olan Aksaray 68 Spor karşısında hem 10 kişi hem de 20 dakikada maçı çevirerek galibiyeti aldı. Sorun burada gibi ligin liderini yenmek, Muğlaspor’u yenmekten daha anlamsız gibi gösteren Kapusuz, birde burada soruları soran kişiye karşı davranışlarında ukala tavır sergilerken şehri ve taraftarı küçük düşürmeye devam ediyor. Soru soran kişiye karşı verdiği cevaplarda aslında şehri nerde gördüğünü açıklar nitelikte zira soruyu yönelten kişiye şahsi sorun var mı gibi ifadeler kullanması en büyük örneği.

Son olarak belirtmek gerekiyor; evet alıştığın yerde Bölgesel Amatör Lig takımın iyi oyunu yeterli fakat burası 3. Lig bu şehir Adıyaman. Haber:S.Sinan ALKAYIŞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kapusuz, Hatları, Karıştırdı,, Soru, Soran, Kişiye, Patladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı