Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 10:23
 
HELÜN FIRAT ADIYAMAN’DA TEMASLARDA BULUNDU
Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür Sanat Politikaları Başkanı Münevver Helün Fırat, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Adıyaman’da partisinin il teşkilatını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
HELÜN FIRAT ADIYAMAN’DA TEMASLARDA BULUNDU

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür Sanat Politikaları Başkanı Münevver Helün Fırat, bir dizi temaslarda bulunmak ve parti teşkilatı ile görüşmek amacı ile Adıyaman’a geldi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fırat, Adıyaman temasları kapsamında ilk olarak partisinin il teşkilatını ziyaret etti.

Burada Genel Başkan Yardımcısı Fırat’ı İl Başkanı Uğur Dündar karşıladı.

Ziyarete ilişkin konuşan Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Fırat, kentte yapılan çalışmalara ilişkin bilgi alırken, teşkilatına çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

İl Başkanı Dündar ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Deva Partisi Genel Başkan Yardımcımız hemşerimiz bugün il Başkanlığı binamızda bizleri ziyaret etti. İl yönetim kurulu ile çalışmalarımız hakkında kendilerine bilgi vererek fikir alışverişinde bulunduk. Teşrifleri için Genel Başkan Yardımcımız Helün Fırat 'a teşekkür ediyorum.” dedi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fırat, ayrıca geçtiğimiz günlerde 6 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Kahta ilçesine bağlı Çamdere köyünde yaşanan olay ile ilgili bilgi temaslarda bulunduğu öğrenildi.HABER MERKEZİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: HELÜN, FIRAT, ADIYAMAN’DA, TEMASLARDA, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı