Haber Detayı
05 Şubat 2021 - Cuma 17:26
 
BAŞKAN YILDIRIM: MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR
İYİ Parti Besni İlçe Başkanı İmdat Yıldırım'ın katılımıyla Adıyaman Besni İlçesi Köseceli Beldesinde farklı partilere mensup 120 vatandaşımız İYİ’ler hareketine katıldı.
- Haberi
BAŞKAN YILDIRIM: MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR

İYİ Parti İl Teşkilatı kentte yaptığı çalışmaların meyvelerini almaya başladı. Özellikle halkla buluşma noktasında her fırsatı kullanan İYİ Parti’ye Besni ilçesine bağlı Köseceli Beldesi’nde 120 kişi katılım sağladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan, İYİ Parti Besni İlçe Başkanı İmdat Yıldırım; “Parti olarak çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde Besni ilçemize bağlı Köseceli Belde’miz de farklı partilere mensup olan 120 kişi partimize katıldı. Biz gün geçtikçe çoğalarak geliyoruz. Çalışmalarımız da bu yönde, sürüyor. Ayrıca önemli gördüğüm bir noktayı da aktarmak istiyorum. Partimize gerçekleşen katılımlar farklı partilerden oldu. Bu da sadece bir gruba değil, her gruba hitap ettiğimizi gösteriyor. Bu partimizin durduğu yer ve yaptığı çalışmalar ile oldu. Bundan sonra çalıma ve üye katılımlarımız artarak sürecek. Ben tekrar partimize katılan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İYİ’leri hep birlikte büyüteceğiz. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, YILDIRIM:, MİLLET, BİZİ, ÇAĞIRIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı