Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 21:01 Bu haber 438 kez okundu
 
ADIYAMAN SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET DOGAN
ADIYAMAN SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET DOGAN
KÜLTÜR Haberi
ADIYAMAN SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET DOGAN

“Üzerinde yaşadığımız bu güzel vatan toprağının, inancında ve kültüründe var olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duyguları bayramlarda daha büyük bir önem taşımaktadır. Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakmalıyız. Bayram coşkusunu ve sevincini yaşarken, salgın hastalık nedeniyle uymak zorunda olduğumuz kuralları da hiç unutmayalım. Mesafe, maske ve temizlik kuralı başta olmak üzere, alınmış olan tedbirleri günlük hayatımızın bir parçası olarak Bayramda da özenle uygulayalım.
Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize hayırlı bir ömür, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum.
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim kılması dileğiyle tüm Adıyamanlı hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” MEHMET DOĞAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADIYAMAN, SANAYİCİ, ve, İŞ, ADAMLARI, DERNEĞİ, BAŞKANI, MEHMET, DOGAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı